Lütfen AdSense'te başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak kişiselleştirilmiş ve hesabınızla ilgili bilgiler bulabileceğiniz AdSense Sayfanız'ı ziyaret edin.

/adsense/community?hl=tr
Bu içerik muhtemelen artık alakalı değildir. Aramayı deneyin veya son sorulara göz atın.
KAZANÇLARIMDA FAZLASIYLA SİLİNME OLUYOR
3
Youtube 3 aydır tahmini gelirlerimde sürekli her gün kazançlarımı siliyor. Destek ekibe yazmamın ardından hiç bir çözümle karşılaşamadım ve bu sadece izlenmelerimin arttığı aylarda karşılaşıyorum şuanda öyle.
Hiçbir şekilde illegal olmayan işe ve izlenme arttıracak hiçbir olaylara başvurmadığım halde düzenli gelir düşüşüyle karşılaşıyorum. Gelirimin %90 lık kısmı siliniyor.
 Lütfen Yardımcı Olun Nasıl Düzeltebilirim ?
Ayrıntılar
Sabitlendi
Kilitlendi
Son Güncelleme Son Güncellemeler (0)
Alakalı Yanıt Alakalı Yanıtlar (0)
Tüm Yanıtlar (8)
Marka Yöneticisi - Kurumsal İletişim Uzmanı - İçerik Üretici
Alakalı Yanıt
Merhaba,

Kazançlarınızdan kesinti yapılmasının nedeni, geçersiz tıklama etkinliği ya da Google politikalarına uygun olmayan etkinliktir. Google, bu tür etkinliğin görülme ihtimaline karşı, yayıncı hesaplarını periyodik olarak incelemektedir. Hesabınızda bu tür bir etkinlik tespit edersek, kazançlarınızda düzenleme yapar ve bu tıklamalar için ödeme yapmış olan reklamverenlere ödemelerini iade ederiz.

Nadiren de olsa, belirli reklamverenlerden ödeme alamadığımız için kazançlarınızdan kesinti yapılmış olabilir. Bu reklamverenler, çalıntı kredi kartları kullanmış veya borçlarını ödememiş olabilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda, içeriklerinde bu reklamverenlerin reklamlarını gösteren yayıncıların bakiyesinden söz konusu geliri düşmemiz gerekir.
bunu bir yanıt olarak işaretledi
Alakalı Yanıt
Merhabalar Dönüşünüz için teşekkür ederim. 

Geçersiz tıklama etkinliğine sebep olacak hiçbir faaliyette bulunmuyorum ve bu kazançlarımın silinmesi her gün düzenli olarak %90 lık silinme yaşanıyor ve bu 3. ayım her gün bu şekilde siliniyor. Ne zamana kadar silinmeler devam edecek bu şekilde mi olacak yt hayatım boyunca ki benim elimden de gelen bişey olmuyor. Spam kaynaklı olduğunu da düşünmüyorum. Her gün video ve canlı yayın yapıyorum hepsi böyle.

Şunu da eklemeliyim bir videodan 20tl kazanıyorum ortalama ama bunun sadece 0.2 si kalıyor geri kalanı siliyor. Yani hepsi mi geçersiz trafik? Like lar trafikler herşey belli ama buna rağmen 3 aydır böyle. 

Geri Dönüşünüzü Bekliyor Olacağım
Alakalı Yanıt
Merhabalar Yanıtınız İçin teşekkür ederim.

Fakat benim sorum googleda herhangi bir sitem yok sadece youtube içerik üreticisiyim ve kazançlarım geçersiz trafikten dolayı siliyor bahsettiğinize göre. Benim bu trafikleri Youtube Analizlerinden görmem ve nerden fazlasıyla trafik aldığım neyi değiştirecek bunu tam anlamadım. O geçersiz trafiği nasıl durdurabileceğim ? Eski haline nasıl döndürebileceğim kanalı.
Alakalı Yanıt
Geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

Sizleride anlıyorum ama emin olun ne ben sahte 3. kişileri karıştırıp reklam veya izlenme kasmıyorum. Videolarımı youtube de yayınlıyorum ve geriye çekilip kendisi izleniyor. O bahsettiğim 3 ayın her günü bu şekilde kazanç kesilmesi her gün her gün kesilmesi bana biraz saçma geliyor. Ben bu sorunun nedeni değil çözümü için yazıyorum ne yapmam lazım ? Geçersiz trafik diyorsunuz tamam fakat ben bu geçersiz trafik oluşturmaması için neler yapmam gerekiyor. Sadece trafiklerin nerden geldiğine bakıp hiç bir reaksiyon göstermeyecek miyim ? Lütfen sorunu çözüm odaklı geri dönüş yaparasnız çok sevinirim.

Geri dönüşünüzü bekliyor olacağım
Marka Yöneticisi - Kurumsal İletişim Uzmanı - İçerik Üretici
Alakalı Yanıt
Merhaba,

Trafik aldığınız kaynakları inceleyebilir ve kaynakları kontrol ederek geçersiz trafiği kontrol edebilirsiniz. YouTube için, YouTube Topluluğundan bilgi almanız sizin için daha faydalı olacaktır. YouTube için de trafik kaynağını filtreleyerek daha kaliteli ve gerçek hedefe kitlenize ulaşmanızı sağlayacak yardımları alabilirsiniz.
Bu soru kilitlenmiş ve yanıt verme seçeneği devre dışı bırakılmıştır.
Yayın silinsin mi? Şimdiye kadar yazdıklarınızı kaybedeceksiniz.
Yanıt yaz
10 karakter gerekli
Dosya eklenemedi. Tekrar denemek için burayı tıkla.
Yayın silinsin mi?
Şimdiye kadar yazdıklarınızı kaybedeceksiniz.
Kişisel bilgiler bulundu

Mesajınızda aşağıdaki kişisel bilgileri bulduk:

Bu bilgi, bu yayını ziyaret eden veya bu yayınla ilgili bildirimlere abone olan kişiler tarafından görülebilir. Devam etmek istediğinizden emin misiniz?

Bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.
Yanıt Oluştur
Yanıtı Düzenleyin
Bu işlem, yanıtı Yanıtlar bölümünden kaldırır.
Bildirimler kapalı
Bildirimleriniz şu anda kapalı olduğundan abonelik güncellemelerini almayacaksınız. Bildirimleri açmak için Profil sayfanızda Bildirim tercihleri'ne gidin.
Kötüye kullanım bildir
Google, hizmetlerinin kötüye kullanılmasını çok ciddiye almaktadır. Bu tür kötü kullanımlar konusunda yaşadığınız ülkenin kanunlarına göre gerekeni yapmak bizim için çok önemlidir. Rapor gönderdiğinizde onu inceleyip gereğini yaparız. Yalnızca ek bilgi gerekmesi veya paylaşacak daha fazla bilgimizin olması durumunda sizinle bağlantı kurarız.

Yasal nedenlerle içerik değişikliği talebinde bulunmak için Yasal Yardım sayfasına gidin.

Kötüye kullanım nedeniyle yayın bildirildi
Rapor gönderilemiyor.
Yayını bildirin
Ne tür bir yayın bildiriyorsunuz?
Google, hizmetlerinin kötüye kullanılmasını çok ciddiye almaktadır. Bu tür kötü kullanımlar konusunda yaşadığınız ülkenin kanunlarına göre gerekeni yapmak bizim için çok önemlidir. Rapor gönderdiğinizde onu inceleyip gereğini yaparız. Yalnızca ek bilgi gerekmesi veya paylaşacak daha fazla bilgimizin olması durumunda sizinle bağlantı kurarız.

Yasal nedenlerle içerik değişikliği talebinde bulunmak için Yasal Yardım sayfasına gidin.

Kötüye kullanım nedeniyle yayın bildirildi
Rapor gönderilemiyor.
Bu yanıt artık mevcut değil.
/adsense/threads
//accounts.google.com/ServiceLogin
üzerindeki yeni yayınlar için e-posta bildirimleri alırsınız
Soru silinemiyor.
"Ben de" güncellenemiyor.
Abonelik güncellenemiyor.
Aboneliğin iptal edildi
Silindi
Yanıt silinemiyor.
Yanıtlardan kaldırıldı
Güncellemeler'den kaldırıldı
Önerilen Yanıt Olarak İşaretlendi
Güncelleme olarak işaretlendi
Kaldırılan öneri
Geri al
Yanıt güncellenemiyor.
Oy güncellenemiyor.
Teşekkür ederiz. Yanıtınız kaydedildi.
Oy geri alınamıyor.
Teşekkür ederiz. Bu yanıt artık yanıtlar bölümünde görüntülenecektir.
Bağlantı kopyalandı
Kilitlendi
Kilit açıldı
Kilitlenemiyor
Kilit açılamıyor
Sabitlendi
Sabitleme kaldırıldı
Sabitlenemiyor
Sabitleme kaldırılamıyor
İşaretli
İşaretleme Kaldırıldı
İşaretlenemiyor