/youtube/community?hl=en
This content is likely not relevant anymore. Try searching or browse recent questions.
-
1/7/20
Twój dostęp do konta zmienił się Nie jesteś już właścicielem konta... Nie mogę zalogow się doYouTub 0 Recommended Answers 12 Replies 4 Upvotes
1 Recommended Answer
$0 Recommended Answers
Przyszedł e mail na pocztę odnośnie monetaryzacji po angielsku, kliknąłem w link "sign..." - przyszedł kod weryfikacji i utworzyło mi "nowe?" konto na you tube o podobnej nazwie. Nie mogę zalogować się do moich filmów , ani ich edytować. Na pocztę przyszła info : twój dostęp do konta zmienił się. Nie jesteś już właścicielem konta. Coś namieszałem ?
All Replies (12)
1/7/20
To problem z wizytówką Google Moja Firma, kontem Google czy kontem YouTube?

Pozdrawiam,
Jacek
marked this as an answer
Helpful?
-
1/7/20
Mam problem z dostępem do konta w You Tube
marked this as an answer
Helpful?
-
1/7/20
Nie jesteś już właścicielem konta otrzymałem z takiego adresu : google-my-business-noreply@google.com
marked this as an answer
Helpful?
-
1/13/20
Może nieprecyzyjnie się wyraziłem...Nie mam dostępu do mojego kanału na You Tube  (a nie do konta). Nie mogę edytować filmów itp. Logując się na konto You Tube - mój kanał jest pusty (jakby nowy?) - bez filmów, natomiast moje filmy są ogólnodostępne w sieci, a ja jestem traktowany jako nowy subskrybent.Jest na to jakaś rada ? Do kogo mógłbym się zwrócić o pomoc ? Jest może jakaś infolinia ?
marked this as an answer
Helpful?
1/13/20
Poczytaj:
https://support.google.com/accounts/answer/7001996
https://support.google.com/youtube/answer/3056283?hl=pl

Pozdrawiam,
Jacek
marked this as an answer
Helpful?
-
1/14/20
Nadal nie mam dostępu do swojego dawnego kanału, o nazwie CzadrówGol. Obecnie nazwa kanału, do którego mam dostęp to CzadrówGol asdasidasi, na którym nie ma żadnego z moich filmów. Pierwotny kanał - CzadrówGol oglądam jedynie jako obca osoba bez dostępu do edycji itp. Otrzymałem także takiego emaila : Zmienił się Twój poziom dostępu do konta.Użytkownik stał się właścicielem konta CzadrówGol...A wszystko zaczęło się od takiego emaila:
With the aim of increasing easy intelligibility and transparency, We are updating our Terms of service for YouTube channels that are open to making money. Please accept our new terms of service by clicking on the link below. Otherwise, the monetization feature of your YouTube channel will be disabled within 24 hours. The new terms of service apply to people with monetization enabled. Thank you for being part of the YouTube community.

z następującego adresu : yt.warning.1@gmail.com
marked this as an answer
Helpful?
1/15/20
To jest problem YouTube. Zapytaj w społeczności pomocy YouTube: https://support.google.com/youtube/community?hl=en
Tutaj jest społeczność pomocy Google Moja Firma.

Pozdrawiam,
Jacek
marked this as an answer
Helpful?
-
1/17/20
Dzięki -zapytam na tamtej stronie. Pozdrawiam
marked this as an answer
Helpful?
1/18/20
Czy znalazł Pani rozwiązanie problemu lub chociaż jaką kolwiek wskazówkę. 
Mam ten sam problem i nie wiem co robić :(
marked this as an answer
Helpful?
-
1/20/20
Niestety...Wciąż szukam rozwiązania...
marked this as an answer
Helpful?
2/12/20
Mam ten sam problem. Otrzymałem wiadomość "Nie jesteś już właścicielem konta" i filmy są usunięte. Miałem też tam prywatne filmy. Czy ktoś zna rozwiązanie problemu?

I have the same problem. I received the message "You are no longer the account owner" and the videos are deleted. I also had private films there. Does anyone know the solution to the problem?
marked this as an answer
Helpful?
2 hr
Nie znam emaila ani hasła do konta darek nowak co mam zrobić są tam moje dawne filmy i nie mogę ich usunąć
Last edited 2 hr ago
marked this as an answer
Helpful?
This question is locked and replying has been disabled.
Discard post? You will lose what you have written so far.
Write a reply
10 characters required
Failed to attach file, click here to try again.
Discard post?
You will lose what you have written so far.
Personal information found

We found the following personal information in your message:

This information will be visible to anyone who visits or subscribes to notifications for this post. Are you sure you want to continue?

A problem occurred. Please try again.
Create Reply
Edit Reply
Delete post?
This will remove the reply from the Answers section.
Notifications are off
Your notifications are currently off and you won't receive subscription updates. To turn them on, go to Notifications preferences on your Profile page.
Report abuse
Google takes abuse of its services very seriously. We're committed to dealing with such abuse according to the laws in your country of residence. When you submit a report, we'll investigate it and take the appropriate action. We'll get back to you only if we require additional details or have more information to share.

Go to the Legal Help page to request content changes for legal reasons.

Reported post for abuse
Unable to send report.
Report post
What type of post are you reporting?
Google takes abuse of its services very seriously. We're committed to dealing with such abuse according to the laws in your country of residence. When you submit a report, we'll investigate it and take the appropriate action. We'll get back to you only if we require additional details or have more information to share.

Go to the Legal Help page to request content changes for legal reasons.

Reported post for abuse
Unable to send report.
This reply is no longer available.
/youtube/threads
//accounts.google.com/ServiceLogin
You'll receive email notifications for new posts at
Unable to delete question.
Unable to update vote.
Unable to update subscription.
You have been unsubscribed
Deleted
Unable to delete reply.
Removed from Answers
Marked as Recommended Answer
Removed recommendation
Undo
Unable to update reply.
Unable to update vote.
Thank you. Your response was recorded.
Unable to undo vote.
Thank you. This reply will now display in the answers section.
Link copied
Locked
Unlocked
Unable to lock
Unable to unlock
Pinned
Unpinned
Unable to pin
Unable to unpin
Marked
Unmarked
Unable to mark