/mail/community?hl=pl
Ta treść prawdopodobnie nie jest już istotna. Przeprowadź wyszukiwanie lub przejrzyj ostatnie pytania.
dziesiatki adresów zapisanych przy jednej wiadomosci przyslanej z adresami umieszczone do wiadomosc
5
Jestem starsza osoba i nieznam sie kompletnie na Internecie.Dlatego pytam mądrych ludzi jak to jest,że googel nie blokuje wszystkich adresów,które są wysylane wpisane do  do wiadomości przy adresie wpisanym do odbiorcy emaila. Czy to naprawdę jest taka trudnością dla Google .Czy tak to musi tak wlasnie dzialac? ,że setki ludzi otrzymuje takie niechciane emaile. 
W rubryce do wiadomosci w moich emailach, ktore wszystkie zglaszam z tych adresow tworzą się jeszcze wiecej i wiecej odbiorców. Prosze wytlumaczcie mi jesli to nie jest wielkim klopotem,Dlaczego nie można tego zablokowac?Oszczędzic tragedii  wielu ludziom .???? Sa to mnóstwo filmów zdjęc erotycznych,nagości ,próby wysyłania zaszyfrowanych  w PDF zalaczników, Ostatnio nawet były wysylane do mnie z adresem CCleaner ,Od 2012 roku korzystałam i jeszcze korzystam z tego oprogramowania libilam go bardzo mi pomagal,ale teraz juz bardzo boje się przedlużyc swoj abonament,bo nie rozumiem co sie dzieje.Ja nie przegladam i nie rejestruje sie w takich portalach.
Jesli moge prosic o mądra zrozumiałą odpowiedz, to bardzo prosze.Google Pomoc Centrum nie daje zadnych odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
Przypięto
Zablokowane
Najnowsza aktualizacja Najnowsze aktualizacje (0)
Trafna odpowiedź Trafne odpowiedzi (0)
Wszystkie odpowiedzi (8)
Trafna odpowiedź
Serdecznie dziękuję za ta odpowiedz, ale  ona mnie nie nie uspokaja, bo się okazuje, ze nawet tutaj już musze całkowicie mój udział anulować. Wyjaśniam, ze wszystko zrobiłam już wielokrotnie tak jak opisujesz. Okazało się, ze jeszcze więcej i więcej i więcej i więcej  otrzymuję takich email i co najzabawniejsze, ze w załącznikach PDF. Czyli jako kompletnie nie znająca się osoba na programach, terminach  i w ogóle wierzyłam ,że PDF jest najbardziej bezpieczne wysyłanie załączników. Dziś już wiem, że Gogol nikogo nie zabezpiecza pomimo, ze pisze ,ze nie znajduje złośliwego oprogramowania i ,ze mogę się czuć bezpieczna  bo nade mną czuwają. Zastanawiam się , kto tak naprawdę czuwa złodzieje, bandyci , oszuści,? bo na pewno nie Google i specjaliści. Jak nawet czyszczę Historie przeglądania, Zapisuje na filtrach , jak pisze na filtrach to już nie mogę wpisać wszystkich nazwisk ,które są przy wiadomości załączonych do wiadomości, a tych adresów już nie jestem wstanie nawet przeliczyć, bo na 1 minutę mam w skrzynce nawet 300 adresów zapisanych w wiadomości przysłanej  dopisane są te adresy jako do wiadomości. Czy jak jest zgłoszony taki adres jako próba wyłudzenia informacji to czy Gogle nie może na tym etapie te wszystkie adresy zablokować,? Wówczas tak myślę nie dostawały by się do tych ludzi i nie byłoby to powielane dalej. Jestem chora osobą, starszą i nie życzę sobie, żeby wykorzystywano w tak obrzydły sposób starszych ludzi ,bo na pewno w nie jednej rodzinie stała się tragedia z tego powodu. Zwracam tez uwagę, ze jeśli zostaną za archaizowane dostają sie na  Moj Dysk Gogol i inne, w ten sposób na pewno nieświadomie można przesłać do innych adresatów. Musi być jakieś rozwiązanie aby blokować zanim nawet dotrze wiadomość do odbiorcy  i znajdzie się w spamie. Do czego  służy usuń na zawsze jak nie jest na zawsze usunięte. ?
– oznaczenie jako odpowiedź
Trafna odpowiedź
Mówię o archiwizacji bo ktoś mi tak tutaj polecal,ale ja takich rzeczy nie robię.
Co do linków nigdy nie klikam w linki dopóki nie dowiem się co to jest za link.. tym bardziej nie otwieram żadnych adresów, których nie znam i nikomu nie podaję swoich adresów ,oprócz konieczności do Urzędów, czy bardziej potrzebne w kontaktach elektronicznych. Nie prowadzę ,żadnych rozmów na żywo na żadnych społecznościowych portalach, a nawet mam ograniczone kontakty do minimum telefonicznie i nikt niezna moich numerów telefonu. Oprócz bardzo bliskie  mi osoby.
Od kilku tygodni polikwidowałam wszelkie subskrypcję ,a wszelkie oferty jakie przychodzą nie sa nawet w jednej sekundzie zamykane i nie przeglądane, chyba, że rzeczywiście jest to oferta , która mnie interesuje. Zauważyłam ,ze kiedy chciałam wiele razy zablokować jakiś adres na etapie wiadomościach odebranych nie otwierając, że nie można takich wiadomości nie otwartych zablokować i zgłosić .Po zapoznaniu się   i instrukcji google otworzyłam  w myśl ,ze to mi pomoże ,okazało się, ze niestety nie ,a skutek był całkowicie odwrotny. Nie ma możliwości na filtrze zaznaczyć ,ze to jest spam, bo należy wpisywać adres od- do i temat . To jak moge zakładać filtr na taki adres cale dnie i noce należałoby  tylko szukać wiatru w polu ażeby było od filtrowana wiadomość. Nie rozumiem też jak to jest ,ze nie uzywam kilku urządzeń, żadnych Firefox, Mozilla, Opera itp,a kiedy sprawdzam w raporcie jak widzę informację ,ze ja mam wszystkie takie wpisane przeglądarki ,ze ja korzystam? Jak nie korzystam.,a mojego Windowsa  nigdzie nie widzę  zaznaczonego . Dlatego tez mowie, ze nie rozumiem  bo się na tym nie znam. To był też powód szukania pomocy w Centrum pomocy Google.
Trafna odpowiedź
Tak jak już wyjaśniałam ja to wszystko wykonuje od wielu tygodni, ale to nie pomaga, mam dwuetapowe już  bardzo bardzo długo.
Podaję prawidłowo hasła i to tak wiele razy żąda podaj prawidłowe hasło itd. a ja wpisuje prawidłowo, aż wreszcie  musze natychmiast zmienić hasło bo zaczyna to być aż za bardzo podejrzane. Jak mogę się wylogować jak jestem wylogowana , a za moment jestem spowrotem zalogowana  na telefonie to jest jakieś niezrozumiale. Jednak widzę, że nadal nie otrzymam tutaj żadnej pomocy. Przykre , ale prawdziwe. Dziękuje wszystkim za próbę podjęta w rozwiązaniu problemu. Nie udaje się ,ale wiem ,ze próbowalismy cos z tym zrobić.Dziękuje
To pytanie jest zablokowane i nie można na nie odpowiadać.
Odrzucić wpis? Utracisz wpisaną dotychczas treść.
Napisz odpowiedź
Wymagane znaki: 10
Nie udało się dołączyć pliku. Kliknij tutaj, by spróbować ponownie.
Odrzucić wpis?
Utracisz wpisaną dotychczas treść.
Wykryto dane osobowe

W Twojej wiadomości znaleźliśmy te dane osobowe:

Te informacje będą widoczne dla każdego, kto odwiedzi tę stronę, oraz dla osób, które subskrybują powiadomienia o tym wpisie. Czy na pewno chcesz kontynuować?

Wystąpił problem. Spróbuj jeszcze raz.
Utwórz odpowiedź
Edytuj odpowiedź
To spowoduje usunięcie odpowiedzi z sekcji Odpowiedzi.
Powiadomienia są wyłączone
Powiadomienia są wyłączone i nie będziesz otrzymywać informacji dotyczących subskrypcji. Aby je włączyć, otwórz Preferencje powiadomień na stronie swojego profilu.
Zgłoś nadużycie
Google bardzo poważnie traktuje naruszenia Warunków korzystania z usług. Dokładamy starań, by walczyć z takimi naruszeniami zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w kraju zamieszania użytkownika. Analizujemy zgłoszenia otrzymywane od użytkowników i podejmujemy odpowiednie działania. Skontaktujemy się z Tobą tylko wtedy, gdy będziemy potrzebować dodatkowych informacji lub mieć coś ważnego do przekazania.

Aby przesłać żądanie zmiany treści z przyczyn prawnych, wejdź na stronę pomocy poświęconą zagadnieniom prawnym.

Post zgłoszono w związku z naruszeniem
Nie można wysłać zgłoszenia.
Zgłoś posta
Jakiego rodzaju posta zgłaszasz?
Google bardzo poważnie traktuje naruszenia Warunków korzystania z usług. Dokładamy starań, by walczyć z takimi naruszeniami zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w kraju zamieszania użytkownika. Analizujemy zgłoszenia otrzymywane od użytkowników i podejmujemy odpowiednie działania. Skontaktujemy się z Tobą tylko wtedy, gdy będziemy potrzebować dodatkowych informacji lub mieć coś ważnego do przekazania.

Aby przesłać żądanie zmiany treści z przyczyn prawnych, wejdź na stronę pomocy poświęconą zagadnieniom prawnym.

Post zgłoszono w związku z naruszeniem
Nie można wysłać zgłoszenia.
Ta odpowiedź nie jest już dostępna.
/mail/threads
//accounts.google.com/ServiceLogin
Będziesz otrzymywać powiadomienia e-mail o nowych postach na adres
Nie można usunąć pytania.
Nie można zaktualizować licznika zgłoszeń „Ja też”
Nie można zaktualizować subskrypcji.
Twoja subskrypcja została anulowana
Usunięto
Nie można usunąć odpowiedzi.
Usunięto z odpowiedzi
Usunięto z aktualizacji
Oznaczono jako polecaną odpowiedź
Oznaczono jako aktualizację
Usunięto rekomendację
Cofnij
Nie można zaktualizować odpowiedzi.
Nie można zaktualizować głosu.
Dziękujemy. Twoja odpowiedź została zapisana.
Nie można cofnąć głosu.
Dziękujemy. Ta odpowiedź będzie teraz widoczna w sekcji odpowiedzi.
Link skopiowany
Zablokowane
Odblokowane
Nie można zablokować
Nie można odblokować
Przypięto
Odpięto
Nie można przypiąć
Nie można odpiąć
Oznaczone
Oznaczenie zostało usunięte
Nie można oznaczyć