/business/community?hl=en
This content is likely not relevant anymore. Try searching or browse recent questions.
Naciągacze na wizytówki w Google Moja Firma 1 Recommended Answer 10 Replies 212 Upvotes
1 Recommended Answer
$0 Recommended Answers
1 Relevant Answer
$0 Relevant Answers
Witam Serdecznie!
Nawiązując do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam Państwu rozwiązanie jakie przygotowaliśmy w celu aktualizacji wpisu w wyszukiwarce Google;
W kwocie jednorazowej opłaty którą proponujemy otrzymują Państwo:
Rozszerzenie konta Google + Google Moja Firma – dzięki rozszerzeniu tych kont otrzymają Państwo możliwość pełnego przedstawienia danych teleadresowych, oferty wraz z mapą dojazdu dzięki temu klient łatwiej do Państwa dotrze i bez wchodzenia na stronę internetową dowie się o Państwa ofercie
 
  • Profesjonalna galeria zdjęć, mapka lokalizacyjna – przedstawienie graficzne Państwa możliwości oraz mapa dojazdu z nawigacją GPRS działająca na wszystkich urządzeniach mobilnych dzięki czemu 95% osób dotrze do Państwa bez najmniejszego problemu.
 
  • Pomoc informatyka i grafika w doborze odpowiedniej treści i szaty graficznej - nasi graficy oraz informatycy pomogą Państwu w doborze odpowiednich zdjęć oraz formy graficznej wizytówki oraz pozostaną do Państwa dyspozycji w każdej kwestii dotyczącej wizytówki przez cały okres jej ważności.
  • Darmowy dostęp do panelu zarządzania wizytówką – na Państwa życzenie przekażemy dane dostępowe do wizytówki którą dla Państwa zaktualizujemy dzięki czemu będą mogli Państwo samodzielnie aktualizować swoją wizytówkę.
  • Możliwość sprawdzenia swojego statusu w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw – mogą Państwo skontaktować się z naszą infolinią i sprawdzić swój status w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw jak i kontrahentów z którymi chcą Państwo podjąć współprace.
  • Dwa lat wyświetlania wpisu i wizytówki – od dnia opłacenia usługi przez najbliższe 24 miesiące nie będą musieli Państwo ponosić dodatkowych opłat.
  • Trzy frazy kluczowe dzięki którym będziecie Państwo wyświetlani – ustalane podczas rozmowy z konsultantem.
  • Certyfikat Krajowego Rejestru Przedsiębiorstw – dokument stwierdzający że są Państwo sprawdzonym przedsiębiorcą w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw.
  
Dzięki wpisowi na Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw od roku 2014 Państwa wyświetlania na wyszukiwarce wzrosły o 36% w okresie listopad 2014 - grudzień 2016 . Dzięki wyświetleniom chcielibyśmy umieścić Państwa firmę na 1/5 pozycji na pierwszej stronie wyszukiwarki Google.

 
 A wszystko to jest dostępne dla Państwa w obniżonej cenie 289 zł kosztu całkowitego na 24 miesiące na całą Polskę.
Natomiast na województwo 239 zł kosztu całkowitego na 24 miesiące .
Relevant Answer Relevant Answers (0)
All Replies (10)
Relevant Answer
Krajowy Rejestr Przedsiębiorstw to Firma dzięki której poszerzają Państwo swoje możliwości dotarcia do klientów i przekazania im że są Państwo wiarygodnym i solidnym przedsiębiorstwem.
 
Link do Państwa wizytówki firmowej (reklama w panelu bocznym):
 
Roczny okres wyświetlania Państwa wpisu w wyszukiwarce Google wraz mapą dojazdową Google Maps dobiega końca, miał on wypromować firmę, sprawdzić jej zainteresowanie przez potencjalnych klientów.
Dzięki zgromadzeniu ponad 3680 wyświetleń ze strony klientów od roku 2016, Państwa Firma została wyróżniona i zostało zaproponowane wyświetlanie profilu po tzw. frazach kluczowych. Raport odnośnie Państwa firmy wysyłamy do centrali Google Polska do dnia 
Jeśli chodzi o dalszą publikację firmy, mają Państwo możliwość przedłużyć wpis na okres kolejnych 2 lat, za jednorazową opłatę w wysokości 239 zł brutto.
Dostaną Państwo wówczas login i hasło do wizytówki w celu zmian oraz możliwość wyboru 3 fraz kluczowych, po których Państwa firma będzie wyświetlana w wyszukiwarce Google nie tylko po nazwie firmy, a np. po usługach jakie Państwo świadczą.
Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do rozmowy przesyłam ofertę, o której rozmawialiśmy. Znajdują się tam szczegółowe informacje na temat usługi którą Państwu oferujemy. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje na temat oferty:
- Szczegółowe dane teleadresowe oraz całościowy opis firmy.
- Profesjonalna galeria zdjęć, mapka lokalizacyjna.
- Pomoc informatyka i grafika w doborze odpowiedniej treści i szaty graficznej.
- Darmowy dostęp do panelu zarządzania wizytówką.
- Licznik odwiedzin klientów Państwa wizytówki 
- 2 lata wyświetlania wizytówki.
- Do 3 Fraz kluczowych do wyświetlania.
- Certyfikat Krajowego Rejestru Przedsiębiorstw – dokument stwierdzający, iż są Państwo sprawdzoną firmą w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw, firmą godną polecenia.
 
 
Dzięki wyświetleniom chcielibyśmy umieścić Państwa firmę na 1/5 pierwszych pozycji na pierwszej stronie wyszukiwarki Google
marked this as an answer
Relevant Answer
A ja mam takie coś, co klientka którą reprezentuję (i dla której zajmuję się e-marketingiem) otrzymuje notorycznie. Ktoś wie gdzie to zgłosić? Dodam, że moja Klientka nie zakupiła niczego takiego + nie prowadzi zajazdu a gabinet protetyczny. Jest tu cała masa głupot napisanych by wyłudzić pieniądze.


Pani Małgorzato , zgodnie z obietnicą wysyłam na maila szczegóły oferty. Do dnia 2024-10-03 przedłużamy podstawę usług, czyli administracje oraz wyświetlanie wszystkich Pana wizytówek. Jest to pakiet kompleksowy zapewniający poprawne działanie reklamy na 4 lata. Wszystkie usługi będą kończyły się tego samego dnia czyli 2024-10-03. Cena za ten pakiet to jednorazowa opłata 229zł . W gratisie wprowadzimy reklamę zajazdu do wszystkich najnowszych GPS-ów. Poniżej zostawiam listę rozszerzeń, które Państwo u nas już zakupili i podstawa jest wymagana do poprawnego ich działania. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu drogą mailową, bądź na numer komórkowy podany poniżej. Jestem do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:20-16:00. Po sfinalizowaniu transakcji obliguje się do indywidualnej opieki nad reklamą należącą do Pani od strony technicznej i obsługowej oraz jako doradca do spraw marketingu. Jest to również ostatnia opłata realizowana na Pani profilu do roku 2024 odnośnie administrowania konta. 

Rozszerzenia:
- Pozycjonowanie
- Rozszerzenie zasięgu wyświetlania wizytówki
- Monitoring wizytówki
- Ustawienie wyświetlania na pierwszej stronie wyszukiwarki Google
- Wprowadzenie fraz kluczowych
- Podlinkowanie strony www 
- Oznaczenie punktów POI
- Oflagowanie profilu
- Obsługa konta Google Moja Firma
- Aktualizacja konta Google Maps
 
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.
Google® certified assistant:
Marcin Piekarski
tel  728-724-103
marked this as an answer
Relevant Answer
Witam, w nawiązaniu do rozmowy wysyłam informacje dotyczące aktualizacji Państwa Wizytówki na platformie Google . Aktualizacja dotyczy również mapek dojazdowych Google.
W tym momencie kończy się okres Państwa usług włączonych 12 miesięcy temu w Google oraz Państwa wizytówka jest jeszcze wyświetlana natomiast w nie dalekiej przyszłości Państwa wizytówka może spaść na kolejne strony bądz zostać wygenerowana do jej braku wyświetlania
Ponieważ aktualizacja jest wymagana oraz mogą w przyszłości być naliczane dla Państwa opłaty za prowadzenie wizytówki , mam przygotowaną dla Państwa informację dzięki której unikniecie Państwo dodatkowych opłat  
 
               opłata zawiera: 
                
               269 zł brutto okres 2 lat
             
                   - aktualizacja profilu reklamowego
                   - rozszerzenie zasięgu wyświetlanej wizytówki
                   - aktualizacja konta Google Maps
                   - oflagowanie negatywnych komentarzy (na bieżąco są zgłaszane do usunięcia) 
 
              opłata zawiera:
                
                 299 zł brutto okres 3 lat
 
                    - aktualizacje kont Google oraz Google Maps
                   - pozycjonowanie wizytówki
                   - dbanie o opinie będące na wizytówce ( Negatywne Opinie zostają na bieżąco zgłaszane do oflagowania)
                   - rozszerzenie zasięgu wyświetlanej wizytówki
                   - ustawienie wyświetlania wizytówki na pierwszej stronie wyszukiwarki Google
                    - dodanie fraz kluczowych
                   
             opłata zawiera : 
                  349 zł brutto okres 5 lat 
                     - aktualizacje kont Google oraz Google Maps
                     - pozycjonowanie wizytówki na pierwszej stronie  wyszukiwarki
                     - rozbudowa profilu Google (zmiana zdjęć,adresu,dodanie zdjęć..)
                     - wprowadzenie fraz kluczowych
                     - oflagowanie negatywnych komentarzy (na bieżąco są zgłaszane do usunięcia)
 
 
 
Przez cały okres mogą Państwo zgłaszać chęć wprowadzania wszelkich zmian przy wizytówkach, co wykonujemy bez żadnych dodatkowych opłat, a liczba takich zgłoszeń jest niczym nieograniczona. 

Przez wspomniany okres czasu będą też mieli Państwo dostęp do licznika wyświetleń reklamy.
     Wszystkie kwoty są jednorazowe brutto na cały okres aktualizacji

  Pozdrawiam
    xxx Jabłońska
     KONTAKT
    660-296-6xx ( 8,30-15,30)
marked this as an answer
Relevant Answer

Szanowni Państwo,
 
W związku z rozmową wysyłam informacje dotyczące aktualizacji Państwa Wizytówki na platformie Google . Aktualizacja dotyczy również mapek dojazdowych Google.
W tym momencie mają Państwo podstawowe usługi od Google oraz Państwa wizytówka jest wyświetlana natomiast w nie dalekiej przyszłości Państwa wizytówka może spaść na kolejne strony . Po naszym zabiegu dostaną Państwo Gwarancję że Wizytówka będzie na stronie 1 a mapki Google będą widoczne również przez zwykłą nawigację .
 
Jesteśmy Firmą która Świadczy Profesjonalne usługi w zakresie reklamy oraz udostępniania firmy w sieci. Obecnie posiadamy specjalną ofertę skierowaną do Państwa firmy. Promocja jest limitowana . 
 
Ponieważ aktualizacja jest wymagana oraz mogą w przyszłości być naliczane dla Państwa opłaty za prowadzenie wizytówki , mam przygotowaną dla Państwa ofertę dzięki której unikniecie Państwo dodatkowych opłat.
 
Proponujemy:
 
Aktualizacja Konta Google Moja Firma oraz Google Maps
 
W kwocie 
269zł na 2 lata/349 zł na 4 lata opłata zawiera
-aktualizacje kont Google oraz Google Maps,
- udostępnienie nawigacji w aplikacjach
- dodanie pozytywnych opinii 
 
-rozszerzenie nawigacji GPS
-rozbudowa profilu 
-Rozszerzenie zasięgu wyświetlania 
 
 
399 zł na 3 lata plus 1 rok Gratis opłata zawiera 
- aktualizacje kont Google oraz Google Maps,
-pozycjonowanie wizytówki ,
-dbanie o opinie będące na wizytówce ( Negatywne Opinie zostają na bieżąco zgłaszane)
-pozycjonowanie wizytówki w pierwszej 5 
-rozszerzenie nawigacji GPS 
-rozbudowa profilu 
 
 
499 zł na 4 lata plus 1 rok Gratis  opłata zawiera 
-aktualizacje kont Google oraz Google Maps,
-pozycjonowanie wizytówki (wizytówka znajdzie się w pierwszej 5 na pierwszej stronie),
-dbanie o opinie będące na wizytówce 
-dbanie o opinie na fan-page firmy
-rozszerzenie nawigacji GPS
-rozbudowa profilu 
-dodawanie/ oflagowywanie komentarzy 
 
 
 
 
 
 
Możliwość Szerokiej Reklamy w Internecie
 
 
Przez cały okres mogą Państwo zgłaszać chęć wprowadzania wszelkich zmian przy wizytówkach, co wykonujemy bez żadnych dodatkowych opłat, a liczba takich zgłoszeń jest niczym nieograniczona. 

Przez wspomniany okres czasu będą też mieli Państwo dostęp do licznika wyświetleń reklamy.

Oferujemy także tworzenie, pozycjonowanie, obsługę stron internetowych oraz spacery wirtualne na preferencyjnych warunkach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego szerokiego wachlarza usług.
 
 
Przykładowe wizytówki:
 
 1. Wizytówka bez aktualizacji :
 
 
 
2. wizytówka po aktualizacji: 
 
 
Frazy:
  • mechanika pojazdowa Opole
  • mechanik samochodowy Opole
 
 
 
 
Pozdrawiam
J.Wrzesińska
KONTAKT
Tel: 734669740 (kontakt w godzinach: od 8:30 do 15:00) lub drogą mailową
marked this as an answer
Relevant Answer
Dzień dobry
 
W nawiązaniu do rozmowy wysyłam informacje dotyczące aktualizacji Państwa Wizytówki na platformie Google . Aktualizacja dotyczy również mapek dojazdowych Google.
 
Wizytówka ta została przydzielona do odznaczenia banerem 'zamknięte na stałe' z powodu braku jej aktualizacji i weryfikacji danych do prawidłowego wyświetlania się na wyszukiwarce.
 
Po naszym zabiegu dostaną Państwo Gwarancję że Wizytówka będzie na 1 stronie wyszukiwarki,  a mapki Google będą widoczne również przez zwykłą nawigację.
W związku z czym mam dla Państwa przygotowaną ofertę.

 
               opłata zawiera: 
                
                299 zł brutto okres 2 lat
             
                   - aktualizacja profilu reklamowego
                    - pozycjonowanie wizytówki na pierwszej stronie wyszukiwarki Google
                   - rozszerzenie zasięgu wyświetlanej wizytówki
                   - aktualizacja konta Google Maps
                   - oflagowanie negatywnych komentarzy (na bieżąco są zgłaszane do usunięcia)
                    - opieka konta Google
       
 
                opłata zawiera : 
                 349 zł brutto okres 3 lat 
 
                    - aktualizacje kont Google oraz Google Maps
                   - pozycjonowanie wizytówki na pierwszej stronie wyszukiwarki Google
                   - dbanie o opinie będące na wizytówce ( Negatywne Opinie zostają na bieżąco zgłaszane do oflagowania)
                   - rozszerzenie zasięgu wyświetlanej wizytówki
                   - dodanie fraz kluczowych
                   - opieka konta Google
 
                   
                  opłata zawiera : 
                   399 zł brutto okres 5 lat 
                     - aktualizacje kont Google oraz Google Maps
                     - pozycjonowanie wizytówki na pozycję 1-5
                     - rozbudowa profilu Google (zmiana zdjęć,adresu,dodanie zdjęć..)
                     - wprowadzenie fraz kluczowych
                     - oflagowanie negatywnych komentarzy (na bieżąco są zgłaszane do usunięcia)
                     - rozszerzenie zasięgu wyświetlanej wizytówki
                      - opieka konta Google
 
 
I oczywiście zabezpieczenie Państwa wizytówki loginem i hasłem.
 
 
 
 
 
 
Przez cały okres mogą Państwo zgłaszać chęć wprowadzania wszelkich zmian przy wizytówkach, co wykonujemy bez żadnych dodatkowych opłat, a liczba takich zgłoszeń jest niczym nieograniczona. 

Przez wspomniany okres czasu będą też mieli Państwo dostęp do licznika wyświetleń reklamy.
     Wszystkie kwoty są jednorazowe brutto na cały okres aktualizacji.
marked this as an answer
This question is locked and replying has been disabled.
Discard post? You will lose what you have written so far.
Write a reply
10 characters required
Failed to attach file, click here to try again.
Discard post?
You will lose what you have written so far.
Personal information found

We found the following personal information in your message:

This information will be visible to anyone who visits or subscribes to notifications for this post. Are you sure you want to continue?

A problem occurred. Please try again.
Create Reply
Edit Reply
Delete post?
This will remove the reply from the Answers section.
Notifications are off
Your notifications are currently off and you won't receive subscription updates. To turn them on, go to Notifications preferences on your Profile page.
Report abuse
Google takes abuse of its services very seriously. We're committed to dealing with such abuse according to the laws in your country of residence. When you submit a report, we'll investigate it and take the appropriate action. We'll get back to you only if we require additional details or have more information to share.

Go to the Legal Help page to request content changes for legal reasons.

Reported post for abuse
Unable to send report.
Report post
What type of post are you reporting?
Google takes abuse of its services very seriously. We're committed to dealing with such abuse according to the laws in your country of residence. When you submit a report, we'll investigate it and take the appropriate action. We'll get back to you only if we require additional details or have more information to share.

Go to the Legal Help page to request content changes for legal reasons.

Reported post for abuse
Unable to send report.
This reply is no longer available.
/business/threads
//accounts.google.com/ServiceLogin
You'll receive email notifications for new posts at
Unable to delete question.
Unable to update vote.
Unable to update subscription.
You have been unsubscribed
Deleted
Unable to delete reply.
Removed from Answers
Marked as Recommended Answer
Removed recommendation
Undo
Unable to update reply.
Unable to update vote.
Thank you. Your response was recorded.
Unable to undo vote.
Thank you. This reply will now display in the answers section.
Link copied
Locked
Unlocked
Unable to lock
Unable to unlock
Pinned
Unpinned
Unable to pin
Unable to unpin
Marked
Unmarked
Unable to mark
Reported as off topic
/business/profile/0