/business/community?hl=en
This content is likely not relevant anymore. Try searching or browse recent questions.
-
2/28/19
Naciągacze na wizytówki w Google Moja Firma 0 Recommended Answers 2 Replies 65 Upvotes
1 Recommended Answer
$0 Recommended Answers
Witam Serdecznie!
Nawiązując do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam Państwu rozwiązanie jakie przygotowaliśmy w celu aktualizacji wpisu w wyszukiwarce Google;
W kwocie jednorazowej opłaty którą proponujemy otrzymują Państwo:
Rozszerzenie konta Google + Google Moja Firma – dzięki rozszerzeniu tych kont otrzymają Państwo możliwość pełnego przedstawienia danych teleadresowych, oferty wraz z mapą dojazdu dzięki temu klient łatwiej do Państwa dotrze i bez wchodzenia na stronę internetową dowie się o Państwa ofercie
 
  • Profesjonalna galeria zdjęć, mapka lokalizacyjna – przedstawienie graficzne Państwa możliwości oraz mapa dojazdu z nawigacją GPRS działająca na wszystkich urządzeniach mobilnych dzięki czemu 95% osób dotrze do Państwa bez najmniejszego problemu.
 
  • Pomoc informatyka i grafika w doborze odpowiedniej treści i szaty graficznej - nasi graficy oraz informatycy pomogą Państwu w doborze odpowiednich zdjęć oraz formy graficznej wizytówki oraz pozostaną do Państwa dyspozycji w każdej kwestii dotyczącej wizytówki przez cały okres jej ważności.
  • Darmowy dostęp do panelu zarządzania wizytówką – na Państwa życzenie przekażemy dane dostępowe do wizytówki którą dla Państwa zaktualizujemy dzięki czemu będą mogli Państwo samodzielnie aktualizować swoją wizytówkę.
  • Możliwość sprawdzenia swojego statusu w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw – mogą Państwo skontaktować się z naszą infolinią i sprawdzić swój status w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw jak i kontrahentów z którymi chcą Państwo podjąć współprace.
  • Dwa lat wyświetlania wpisu i wizytówki – od dnia opłacenia usługi przez najbliższe 24 miesiące nie będą musieli Państwo ponosić dodatkowych opłat.
  • Trzy frazy kluczowe dzięki którym będziecie Państwo wyświetlani – ustalane podczas rozmowy z konsultantem.
  • Certyfikat Krajowego Rejestru Przedsiębiorstw – dokument stwierdzający że są Państwo sprawdzonym przedsiębiorcą w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw.
  
Dzięki wpisowi na Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw od roku 2014 Państwa wyświetlania na wyszukiwarce wzrosły o 36% w okresie listopad 2014 - grudzień 2016 . Dzięki wyświetleniom chcielibyśmy umieścić Państwa firmę na 1/5 pozycji na pierwszej stronie wyszukiwarki Google.

 
 A wszystko to jest dostępne dla Państwa w obniżonej cenie 289 zł kosztu całkowitego na 24 miesiące na całą Polskę.
Natomiast na województwo 239 zł kosztu całkowitego na 24 miesiące .
All Replies (2)
-
2/28/19
Krajowy Rejestr Przedsiębiorstw to Firma dzięki której poszerzają Państwo swoje możliwości dotarcia do klientów i przekazania im że są Państwo wiarygodnym i solidnym przedsiębiorstwem.
 
Link do Państwa wizytówki firmowej (reklama w panelu bocznym):
 
Roczny okres wyświetlania Państwa wpisu w wyszukiwarce Google wraz mapą dojazdową Google Maps dobiega końca, miał on wypromować firmę, sprawdzić jej zainteresowanie przez potencjalnych klientów.
Dzięki zgromadzeniu ponad 3680 wyświetleń ze strony klientów od roku 2016, Państwa Firma została wyróżniona i zostało zaproponowane wyświetlanie profilu po tzw. frazach kluczowych. Raport odnośnie Państwa firmy wysyłamy do centrali Google Polska do dnia 
Jeśli chodzi o dalszą publikację firmy, mają Państwo możliwość przedłużyć wpis na okres kolejnych 2 lat, za jednorazową opłatę w wysokości 239 zł brutto.
Dostaną Państwo wówczas login i hasło do wizytówki w celu zmian oraz możliwość wyboru 3 fraz kluczowych, po których Państwa firma będzie wyświetlana w wyszukiwarce Google nie tylko po nazwie firmy, a np. po usługach jakie Państwo świadczą.
Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do rozmowy przesyłam ofertę, o której rozmawialiśmy. Znajdują się tam szczegółowe informacje na temat usługi którą Państwu oferujemy. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje na temat oferty:
- Szczegółowe dane teleadresowe oraz całościowy opis firmy.
- Profesjonalna galeria zdjęć, mapka lokalizacyjna.
- Pomoc informatyka i grafika w doborze odpowiedniej treści i szaty graficznej.
- Darmowy dostęp do panelu zarządzania wizytówką.
- Licznik odwiedzin klientów Państwa wizytówki 
- 2 lata wyświetlania wizytówki.
- Do 3 Fraz kluczowych do wyświetlania.
- Certyfikat Krajowego Rejestru Przedsiębiorstw – dokument stwierdzający, iż są Państwo sprawdzoną firmą w Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw, firmą godną polecenia.
 
 
Dzięki wyświetleniom chcielibyśmy umieścić Państwa firmę na 1/5 pierwszych pozycji na pierwszej stronie wyszukiwarki Google
marked this as an answer
Helpful?
10/2/19
A ja mam takie coś, co klientka którą reprezentuję (i dla której zajmuję się e-marketingiem) otrzymuje notorycznie. Ktoś wie gdzie to zgłosić? Dodam, że moja Klientka nie zakupiła niczego takiego + nie prowadzi zajazdu a gabinet protetyczny. Jest tu cała masa głupot napisanych by wyłudzić pieniądze.


Pani Małgorzato , zgodnie z obietnicą wysyłam na maila szczegóły oferty. Do dnia 2024-10-03 przedłużamy podstawę usług, czyli administracje oraz wyświetlanie wszystkich Pana wizytówek. Jest to pakiet kompleksowy zapewniający poprawne działanie reklamy na 4 lata. Wszystkie usługi będą kończyły się tego samego dnia czyli 2024-10-03. Cena za ten pakiet to jednorazowa opłata 229zł . W gratisie wprowadzimy reklamę zajazdu do wszystkich najnowszych GPS-ów. Poniżej zostawiam listę rozszerzeń, które Państwo u nas już zakupili i podstawa jest wymagana do poprawnego ich działania. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu drogą mailową, bądź na numer komórkowy podany poniżej. Jestem do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:20-16:00. Po sfinalizowaniu transakcji obliguje się do indywidualnej opieki nad reklamą należącą do Pani od strony technicznej i obsługowej oraz jako doradca do spraw marketingu. Jest to również ostatnia opłata realizowana na Pani profilu do roku 2024 odnośnie administrowania konta. 

Rozszerzenia:
- Pozycjonowanie
- Rozszerzenie zasięgu wyświetlania wizytówki
- Monitoring wizytówki
- Ustawienie wyświetlania na pierwszej stronie wyszukiwarki Google
- Wprowadzenie fraz kluczowych
- Podlinkowanie strony www 
- Oznaczenie punktów POI
- Oflagowanie profilu
- Obsługa konta Google Moja Firma
- Aktualizacja konta Google Maps
 
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.
Google® certified assistant:
Marcin Piekarski
tel  728-724-103
marked this as an answer
Helpful?
This reply is no longer available.
This question is locked and replying has been disabled.
Discard post? You will lose what you have written so far.
Write a reply
10 characters required
Failed to attach file, click here to try again.
Discard post?
You will lose what you have written so far.
Personal information found

We found the following personal information in your message:

This information will be visible to anyone who visits or subscribes to notifications for this post. Are you sure you want to continue?

A problem occurred. Please try again.
Create Reply
Edit Reply
Delete post?
This will remove the reply from the Answers section.
Notifications are off
Your notifications are currently off and you won't receive subscription updates. To turn them on, go to Notifications preferences on your Profile page.
Report abuse
Google takes abuse of its services very seriously. We're committed to dealing with such abuse according to the laws in your country of residence. When you submit a report, we'll investigate it and take the appropriate action. We'll get back to you only if we require additional details or have more information to share.

Go to the Legal Help page to request content changes for legal reasons.

Reported post for abuse
Unable to send report.
This reply is no longer available.
/business/threads
//accounts.google.com/ServiceLogin
You'll receive email notifications for new posts at
Unable to delete question.
Unable to update vote.
Unable to update subscription.
You have been unsubscribed
Deleted
Unable to delete reply.
Removed from Answers
Marked as Recommended Answer
Removed recommendation
Undo
Unable to update reply.
Unable to update vote.
Thank you. Your response was recorded.
Unable to undo vote.
Thank you. This reply will now display in the answers section.
Link copied
Locked
Unlocked
Unable to lock
Unable to unlock
Pinned
Unpinned
Unable to pin
Unable to unpin
Marked
Unmarked
Unable to mark
Reported as off topic
/business/profile/0?hl=en