Valige, mida oma Google'i assistendiga jagate

Google'i assistendi seadistamisel võidakse paluda, et lülitaksite teatud seaded sisse.

Seaded, mille sisselülitamist võidakse teilt paluda

Assistent võib paluda teil sisse lülitada järgmised seaded.

Kui need seaded sisse lülitate, siis lülitatakse need sisse teie assistendi ja ka muude Google'i teenuste jaoks, mida kasutate.

Nende seadete mittesisselülitamine 
Vähem isikupärastatud assistenti võite kasutada ka juhul, kui te neid seadeid sisse ei lülitata.
Teie assistent aitab teil siiski veebis vastuseid ja kohalikku teavet otsida, meediat esitada, meeldetuletusi määrata ning teha muudki. Olenevalt sellest, millised seaded sisse lülitamata jätate, võib assistent olla teie jaoks vähem isikupärastatud. Näiteks kui valik „Teie seadmetest pärinev kontaktteave” pole sisse lülitatud, ei pruugi assistent tuvastada, millise kontaktiga soovite ühendust võtta, kui palute kellelegi helistada.

Nende seadete sisse- ja väljalülitamine 

Selleks tehke järgmist.

  1. Avage seadmes oma Google'i konto. Võimalik, et peate oma kontole sisse logima.
  2. Lülitage järgmised seaded sisse või välja.
Võite need seaded igal ajal sisse või välja lülitada. Vaadake lisateavet selle kohta, kuidas need seaded teie assistendil teid aidata võimaldavad
Mida veel saab jagada?
Just teie jaoks kohandatud vastuste saamiseks võite assistendiga ka muud teavet jagada. Võimalikud load olenevad kasutatavast seadmest ja võivad hõlmata järgmisi.
  • Teie ekraanil kuvatu. Mõnes seadmes (nt Android-telefonid ja -tahvelarvutid, ChromeOS-i sülearvutid) võite assistendil paluda näidata ekraanil kuvatuga seotud teavet. Näiteks kui teie ekraanil on filmi pealkiri, näete teavet filmis osalejate kohta.
  • Voice Match (saadaval teatud seadmetele), mis võimaldab assistendil ja Google'i rakendusel teie häält ära tunda. Kui see seade on sees, kehtib järgmine.
    • Jagatud seadmetes saab registreeruda mitu inimest. 
    • Assistent pääseb teie hääle abil juurde teie isiklikule teabele, nagu kalendriteave (kui seade Personaalsed tulemused on sisse lülitatud).

Google'i assistendi tegevuste kustutamine

Kui teil on veebi- ja rakendustegevused sisse lülitatud, võidakse teie interaktsioonid assistendiga salvestada teie Google'i kontole ja kuvada lehel Minu tegevused. Vaadake, kuidas Google'i assistendi tegevusi kustutada.

Levinud küsimused

Kuidas Google minu teavet kasutab?

Kasutame andmeid selleks, et muuta meie teenuseid, nt Google'i assistent, teie jaoks kasulikumaks. Lisateavet leiate Google'i privaatsuseeskirjade lehelt.

Kas minu suhtlust Google'i assistendiga kasutatakse teenuse parandamiseks?

Muudame Google'i assistenti aja jooksul järjest kasulikumaks ja osa sellest toimub Google'i assistendi möödunud tegevuste analüüsimise abil.

Kas Google kasutab minu suhtlust Google'i assistendiga mulle esitatavate reklaamide isikupärastamiseks?

Kui te suhtlete Google'i assistendiga, võime kasutada seda suhtlust kasulikemate reklaamide näitamiseks. Assistendiga toimunud suhtluse saab alati kustutada.

Vaadake, kuidas teile esitatavaid reklaame juhtida

Otsing
Kustuta otsing
Sule otsing
Peamenüü
12021921213358998975
true
Abikeskusest otsimine
true
true
true
true
true
1633398
false
false