Niektórych aplikacji systemowych zainstalowanych fabrycznie na telefonie z Androidem nie da się usunąć. Możesz je jednak wyłączyć na wybranych urządzeniach. Dzięki temu nie będą się już pojawiać na liście aplikacji. Aby dowiedzieć się, jak wyłączać aplikacje, skontaktuj się z producentem urządzenia.
Wyłączanie aplikacji fabrycznie zainstalowanych na urządzeniu z Androidem
Czy to było pomocne?
Jak możemy ją poprawić?